З  1 січня 2023 року виплату раніше призначених державних допомог, без звернення громадян, у період воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування

ПРОДОВЖЕНО тим одержувачам, які отримують окремі види державної соціальної підтримки, а саме:допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
 допомогу на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
 допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
 державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
 щомісячну грошову допомогу особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ внаслідок психічного розладу;
 державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ
Для ПРОДОВЖЕННЯ отримання ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ, які надаються з урахування сукупного доходу та майнового стану й продовження надання ПІЛЬГ тим отримувачам, ТЕРМІН ВИПЛАТИ ЯКИХ ЗАКІНЧИВСЯ В ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ, крім тих, які проживають на території територіальних громад, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окуповані рф, з 1 січня 2023 року НЕОБХІДНО ПІДВЕРДИТИ ПРАВО на продовження виплати допомог та надання пільг, звернувшись до органів соціального захисту населення за місцем проживання.
Зокрема, це такі отримувачі державної соціальної підтримки:
 державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
 державної допомоги на дітей одиноким матерям;
 тимчасової допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату:
 пільги.
ДО ВІДОМА‼️
Крім того, до 31.12.2023 продовжено здійснення виплати щомісячної компенсації непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80- річного віку.
ВАЖЛИВО ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ‼️
Продовжується виплата державної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, оскільки це окремий вид допомоги, який призначається з місяця звернення без кінцевої дати її припинення.