Благодійний фонд “Fight For Right” за підтримки міжнародних партнерів, надають “Теплу” гуманітарну допомогу врзливим верстам населення.

Допомога надається за підтримки The Nippon Foundation, PWRDF, JT International, All Things Live Sweden. В рамках проєкту “Тепло” є можливість отримати: портативна газова плита, спальний мішок, кип’ятильник, грілка, портативний зарядний пристрій, тепловентилятор, електрична ковдра, термос, електрична плита, радіатор опалення. Допомогу можуть отримати вразливі категорії населення:
люди зі складними видами інвалідності, які проживають у сільській місцевості й позбавлені газопостачання
одинокі люди з інвалідністю і людям старшого віку в прифронтових територіях
сімʼї із дітьми з інвалідністю
Допомогу надають у таких областях: Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Миколаївська, Чернігівська, Сумська, Запорізька (м. Запоріжжя), Херсонська (деокупована частина області та м. Херсон).
Для реєстрації зателефонуйте за номером: 0800306633 або надішліть листа на електронну пошту: help@ffr.org.ua