Шановні батьки Нижньодуванської громади!

Війна стала великим випробуванням на витривалість для кожного з нас. У нинішніх умовах організація відпочинку та оздоровлення дітей набуває особливої уваги, адже попри напружену ситуацію на фронті, ми дорослі, маємо як ніхто інший, дбати про відновлення як фізичного, так і психологічного стану нашого підростаючого покоління.

У зв’язку з цим, Нижньдуванська селищна військова адміністрація розпочинає підготовку організації літнього оздоровлення дітей громади. З метою визначення потреб в оздоровленні дітей та пріоритетів під час організації підготовчих заходів оздоровчої літньої кампанії,  пропонуємо батькам, які мають дітей, віком від 7 до 16 років та бажання оздоровити їх влітку у таборі, заповнити гугл-форму за посиланням нижче.

Будь ласка, якщо Ви маєте намір та плани оздоровити Вашу дитину влітку, заповніть цю форму до 01.04.2023 року. Дякуємо заздалегідь!