Події для активістів: освітні вебінари та волонтерство у Краматорську

  • 158
VOSTOK-SOS_Logo_5
 

Події для активістів: освітні вебінари та волонтерство у Краматорську

Благодійний фонд «Восток SOS» пропонує доєднатися до нових проєктів. Обирайте програму та реєструйтеся!

Dizayn_bez_nazvaniya-2

Instagram_post_-_1

Навчання для активістів: освітні вебінари та менторство

Продовжується серія заходів для представників громадянського суспільства та активістів. У межах навчання відбудеться 6 онлайн-вебінарів щодо запуску громадської діяльності. 

Учасники та учасниці навчатимуться фандрейзингу та грантрайтингу, комунікаціям, волонтерському та проєктному менеджменту, юридичним і законодавчим аспектам діяльності. Також активісти здобуватимуть навички психологічної самопідтримки та надання первинної підтримки колегам.

Хто може взяти участь?

  1. Волонтери громадських організацій.
  2. Активісти та ініціативні об’єднання, що ведуть незалежну волонтерську діяльність. 
  3. Громадські організації, що залучають до роботи волонтерів.
  4. Всі, хто планує заснувати або нещодавно заснував ГО.
  5. Працівники та волонтери ГО, які хочуть розвинути навички ведення громадської діяльності.

📆 Навчання відбуватиметься двічі на тиждень з 18:00 до 19:30 (щовівторка та щочетверга). 

«Запрошуємо всіх, хто починає роботу у громадських ініціативах, а також тих, хто має професійний досвід. Цикл вебінарів допоможе поглибити знання та здобути корисні знайомства серед активістів і професіоналів із різних сфер», – розповіла Ксенія Синєокова, координаторка проєкту, представниця Благодійного фонду «Восток SOS».

Реєстрація за посиланням.

Після завершення повного циклу вебінарів учасники та учасниці зможуть отримати менторську підтримку, а також супервізію організації від досвідчених менторів Інституту лідерства та управління УКУ(для команд не менше 6-8 осіб).

Цикл вебінарів реалізується в межах проєкту «Пункт 7» («Сприяння соціальній згуртованості в Україні») у партнерстві з Американською асоціацією юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI), Благодійним фондом «Восток SOS», Інститутом лідерства та управління УКУ.

Залишилися запитання? Сміливо пишіть їх на електронну адресу synieokova@vostok-sos.org (Ксенія Синєокова, координаторка проєкту, представниця Благодійного фонду «Восток SOS»).

Благодійний фонд «Восток SOS» шукає волонтера/ку для нового проєкту!

Благодійний фонд «Восток SOS» запускає новий перспективний проєкт на постраждалих територіях унаслідок російської агресії . Мета – зробити придатними для проживання 100 пошкоджених сільских приватних будинків.

Ми шукаємо людину, яка готова допомагати цивільному населенню України та присвятити проєкту 14 днів. Початок волонтерської роботи – 31 березня 2023 року.

Головна частина реалізації розпочнеться влітку 2023 року за підтримки міжнародних організацій, а до 14 квітня триватиме передпроєктне дослідження.

🔥 У межах волонтерської діяльності ви приєднаєтеся до досвідченого німецького спеціаліста, відвідаєте тренінг із первинної медичної допомоги та мінної небезпеки, знайдете велику кількість нових знайомств і допоможете визначити пріоритетні напрями розвитку.

Вимоги:

1) готовність присвятити 14 днів інтенсивній роботі;

2) володіння англійською на рівні intermediate+;

3) творче мислення;

4) любов і здатність до спілкування з різними людьми;

5) здатність ефективно планувати час;

6) готовність відвідати потенційно небезпечні зони.

Базові навички роботи з деревом, склом і металом стануть у пригоді, проте ці параметри не є обов’язковими. Під час реалізації проєкту організація забезпечує харчуванням і місцем для проживання у Краматорську.

Для участі заповнюйте форму за посиланням.

❓За додатковою інформацією звертайтеся: Євген Голованевський, eg@vostok-sos.org

+380675596577