20 квітня 2023 року пройшло онлайн-засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Нижньодуванської територіальної громади.

2 На порядок денний було винесено 4 питання, по яким доповіли відповідальні представники. З безпекової політики на деокупованих територіях та роботу правоохоронних органів громади в 2023 року доповів Олександр Кириленко – представник ГУ Національної поліції у Луганській області та Батальйону поліції особливого призначення. Голова робочої групи Наталія Лукащук розповіла про впровадження міні-ініціативи Волонтерського центру «Допомога поруч», який буде відкрито в червні 2023 року в м. Харків. Ініціативу створено для гуманітарної, соціальної, медичної, юридичної, психологічної та консультаційної підтримки мешканців Нижньодуванської громади, які виїхали з тимчасово окупованої території після 24.02.2022 року. Фахівець робочої групи Олексій Сініцин доповів про деякі аспекти відновлення громади після російського вторгнення, а представник ДСНС Іван Сіренко - про відновлення роботи ДПРЧ № 45 на території Нижньодуванської громади. Представниця від ПРООН Аліна Лєбєдєва подякувала за роботу членів робочої групи, озвучивши побажання всіх присутніх, наступну робочу групу провести вже на території «української Дуванки».