26 квітня вважається Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. 26 квітня – є днем вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Цього року ми відзначаємо 37-річницю з дня великої Чорнобильської трагедії. Вітаємо всіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Нижньодуванської громади з Днем вшанування їхнього подвигу. Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, рятуючи світ від катастрофи.