02.05.2023 року, в приміщенні Нижньодуванського гуманітарного штабу в м. Київ відбулася робоча зустріч начальника Нижньодуванської селищної військової адміністрації Сергія Корощенка з начальником Станично-Луганської селищної військової адміністрації Сергієм Ісаєвим. Керівники обмінялися досвідом роботи в умовах війни, обговорили питання співробітництва між адміністраціями, організації надання медичних послуг на базі гуманітарного штабу Нижньодуванської СВА, а також налагодження роботи на території Сватівського району після деокупації. Задля налагодження та покращення рівня забезпечення нагальних потреб внутрішньо переміщених осіб відповідних громад був підписаний меморандум про співпрацю.