Шановні друзі !

Завдяки підписаному меморандуму про співпрацю та співробітництву між Нижньодуванської СВА та Станично-Луганської СВА задля налагодження та покращення рівня забезпечення нагальних потреб ВПО Луганської області кожного вівторка, починаючи з 09.05.2023 р. в приміщенні Нижньодуванського гуманітарного штабу в м. Київ вул. Поліська 14 для вас почне працювати та надавати медичні послуги медичний працівник від КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади"

Звернувшись до нас ви зможете отримати послуги

Медичної сестри, а саме:

- консультації з подальшими рекомендаціями;

– у разі необхідності вимірювання кровоносного тиску;

- у разі необхідності вимірювання кисню в крові;

- у разі необхідності аускультацію (вислуховування) звуків, що походять від серця, судин, легень, бронхо;

- у разі необхідності отримати медикаменти для лікування.

На теперішній час в наявності є наступні медичні препарати:

1. Парацетамол Дарниця - знеболюваний та жарознижуючий засіб.

2. Дротаверин (нош-па) - при болю, викликаному спазмом.

3. Лоратадин Дарниця - антигістамінний препарат, при алергічному риніті.

4. Возастан - Здоров'я - при високих показниках холестерину.

5. Діаглізид - цукровий діабет 2 типу.

6. Нітрогліцерин - Здоров'я - кардіологія, профілактика стенокардіїї.

Для отримання медикаментів з собою необхідно мати паспорт та довідку ВПО.