Завдяки підписаному меморандуму про співпрацю та співробітництву між Нижньодуванської СВА  та Станично-Луганської СВА ->

Завдяки підписаному меморандуму про співпрацю та співробітництву між Нижньодуванської СВА  та Станично-Луганської СВА  задля налагодження та покращення рівня забезпечення нагальних потреб ВПО Луганської області в приміщенні Нижньодуванського гуманітарного штабу в м. Київ вул. Поліська 14, медичними працівниками від КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади" надано понад 40 консультацій, медичних послуг та надано медичні препарати.

Для отримання медикаментів (кожного вівторка) з собою необхідно мати паспорт та довідку ВПО.