16 травня відбулась перша зустріч, у форматі круглого столу, на тему «Розширення інтеграції та участі ВПО. Захід провели за підтримки чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Метою заходу було розглянути критичні проблеми внутрішньо переміщених осіб та знайти шляхи їх вирішення; обговорити досвід соціальної адаптації цієї категорій населення; розробити алгоритм дій для правильної інтеграції ВПО у громаду, у якій проживають.

У заході взяли участь:

-Нижньодуванська Військова Адміністрація (представництво у м. Києві);

⁃ Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ»;

⁃ Благодійна організація Благодійний Фонд Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation;

⁃ Благодійна організація Благодійний фонд «Лідери змін»;

⁃ Центр підтримки бахмутян у м. Києві;

⁃ Vcentri Hub: Оболонь Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

За результатами круглого столу визначили основні проблеми, з якими стикаються ВПО та які вони не можуть самостійно вирішити; склали алгоритм вирішення цих питань.

Також створено групу для роботи над пропозиціями, що спрямовані на розв’язання проблем ВПО та їхню інтеграцію в громаду.