Сьогодні заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська перевірила роботу Нижньодуванського хабу в місті Києві. Разом з очільником Сватівського району Олегом Сліпцем та, безпосередньо, керівником хабу, начальником Нижньодуванської селищної військової адміністрації Сергієм Корощенко поспілкувалися з працівниками хабу, з внутрішньо переміщеними особами Луганщини, обговорили поточні проблеми, реалізацію нових послуг тощо. Вцілому, Катерина Миколаївна відмітила задовільно роботу хабу за всіма його напрямками, вкотре наголосивши про максимальне задоволення внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в такий нелегкий час.