Психологічне насильство складно помітити.

  • 67

Психологічне насильство складно помітити.

 

Та якщо ви чуєте на свою адресу лайку, образи, вас ігнорують, знецінюють ваші почуття чи тотально контролюють, то варто звернути на це увагу. Це не повний перелік ознак психологічного, або як його ще називають емоційного насильства.

 

Ви можете відчувати страх, безпорадність, постійну тривожність, мати безсоння чи навіть впасти в депресію. Та пам’ятайте у цьому винен лише кривдник, і його можна притягнути до відповідальності.

Кожен і кожна з нас має право на життя без насильства. Заручіться підтримкою близьких, психологів чи психотерапевтів, зверніться до спеціалізованих соціальних центрів.

 

А якщо відчуваєте, що потребуєте юридичної та правової підтримки зверніться до системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 чи особисто до найближчого бюро. Наші експерти[1]  допоможуть знайти шляхи захисту від кривдника!

 

________________________

 

Якщо близька людина на вас постійно кричить, ображає, погрожує, ігнорує, знецінює ваші почуття чи тотально контролює — ймовірно, над вами скоюють психологічне, або, як його ще називають, емоційне насильство. І це не повний перелік його ознак.

 

Ви можете відчувати страх, безпорадність, постійну тривожність, мати безсоння чи навіть депресію.

 

Зупинити таку неприйнятну поведінку кривдника і притягнути його до відповідальності можливо, у тому числі у правовий спосіб. Кожна людина має право на життя без насильства.

 

Зверніться до системи безоплатної правової допомоги. Наші юристи вивчать вашу ситуацію та допоможуть знайти шляхи захисту від кривдника.

 

Як звернутися до системи БПД: