З метою організації повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей Нижньодуванською селищною військовою адміністрацією було затверджено Програму оздоровлення та відпочинку дітей Нижньодуванської селищної територіальної громади. На сьогоднішній день в межах цієї Програми 5 дітей за рахунок бюджетних коштів отримали можливість відпочити в м. Іршава Закарпатської області. Протягом відпочинку для дітей були організовані культурні заходи, спортивні змагання, квести, були створили всі відповідні умови для їхнього оздоровлення та відпочинку. Чисте повітря лісової зони та мальовничих краєвидів Закарпаття надавало їм величезний приплив енергії та сил під час всього перебування у таборі.