Минулого тижня в Нижньодуванському гуманітарному штабі в м. Харків пройшли консультації психолога, спеціаліста Луганського обласного центру зайнятості, лікаря загальної практики сімейної медицини, спеціаліста Троїцької служби у справах дітей, надавав

  • 95

Минулого тижня в Нижньодуванському гуманітарному штабі в м. Харків пройшли консультації психолога, спеціаліста Луганського обласного центру зайнятості, лікаря загальної практики сімейної медицини, спеціаліста Троїцької служби у справах дітей, надавав свої послуги перукар. Нагадуємо, що внутрішньо переміщені особи Луганщини, що тимчасово перебувають в Харкові можуть отримати всебічну допомогу як гуманітарну, так і соціальну від Нижньодуванської селищної військової адміністрації.

Луганщина моя - це простір для спілкування та підтримки - як юридичної, психологічної, так і соціальної, а також вирішення проблем гуманітарної допомоги.

Адреса гумштабу: м. Харків, вул. Данилевського, 38, графік роботи: понеділок - п'ятниця 10.00 - 15.00, телефон 068 790 56 32.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису