Ви ВПО і прагнете брати участь у житті нової громади та заявити про свої потреби? А можливо працюєте у громадській організації та вже допомагаєте переселенцям? Або ж ви представник(ця) місцевої влади й шукаєте ефективні способи розв’язання проблем ВПО? Долучайтеся до роботи Ради ВПО у вашій громаді. Це такий майданчик для взаємодії переселенців, посадовців, бізнесу та громадського сектору, що працює при місцевих та обласних органах влади. 💼 Ради ВПО — це інструмент співпраці, розробки довгострокових та дієвих рішень, розвитку громади та турботи про всіх її жителів. Ради ВПО об'єднані спільною метою — захистити права й інтереси переселенців та сприяти їх інтеграції у приймаючих громадах. Не втрачайте можливість стати частиною важливих змін. Приєднуйтесь до Рад ВПО та разом з іншими небайдужими українцями створюйте дружню для внутрішньо переміщених осіб Україну. Ваша участь важлива! 📝 Більше корисної інформації про ради ВПО — https://yednanniazaradydii.org.ua/vpo/ 📍 Ця діяльність стала можливою в межах програми Єднання заради дії, що впроваджується міжнародною організацією IREX in Ukraine разом з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США.

Єднання заради дії - Ради ВПО

Отправлено