Шановні батьки! На сьогоднішній день ведеться прийом дітей Луганської області до ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський», який знаходиться у м.Яремче Івано-Франківської області. Якщо Вашій дитині від 6 до 14 років та вона має захворювання органів дихання (підтверджене довідкою лікаря), то вона може отримати безоплатну путівку у вищезазначеному закладі. Проживання та харчування для дітей зазначеної категорії є безкоштовними.Проїзд дитини до санаторію та у зворотній бік організовують батьки самостійно. Термін перебування - 21 день. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся за наступним номером телефону: 0938150902.