11 жовтня — міжнародний День дівчат.

11 жовтня — міжнародний День дівчат. Ще один день, коли варто запитати себе, чи достатньо ми робимо для підтримки можливостей для дівчаток в науці, активізмі, програмуванні? Чи достатньо висвітлюємо і боремо сексизм щодо них в освіті, харчуванні, правах, медичному догляді? Що робиться для протидії насильству щодо жінок? Закликаємо, окрім роздумів, підписатись на сторінки організацій, які змінюють українське суспільство на краще: ☑️ Divoche.media. Пишуть про права жінок та можливості, жінок у бізнесі та громадському секторі. З 2023 року випускають подкаст «Чому їй не байдуже». ☑️ Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine. Громадська правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання ґендерно зумовленому насильству, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей. Проводять тренінги про безпеку дітей і протидія насильству для дітей і батьків. ☑️ Жіночий Ветеранський Рух Спільнота, що об’єднує жінок з військовим досвідом. Адвокатують права жінок в армії та ветеранок, допомагають захисницям та захисникам України, а також людям, які постраждали від російського вторгнення. ☑️ STEM is FEM Освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей для дівчат. ☑️ Настільна гра «Бути жінкою» Проєкт нашого фонду — антидискримінаційна настільна гра, яка дозволяє гравцям дізнатися більше про життя та виклики, які постають перед різними вразливими групами населення в Україні. Придбати можна в месенджері сторінки.