Родини зниклих осіб можуть звернутися до регіональних відокремлених підрозділів ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» Родини осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можуть звертатися за допомогою та різного роду консультаціями до регіональних представників громадської організації «ГРУПА ПАТРІОТ». 📲 З телефонами гарячих ліній відокремлених підрозділів ви можете ознайомитися в інфографіці☝️ Регіональні представники проконсультують щодо: • Алгоритму дій після втрати зв’язку з рідними; • Отримання витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин; • Юристи проконсультують щодо гарантій у правовому та соціальному полі. ❗️У відокремлених підрозділах родини зниклих безвісти осіб можуть безоплатно отримати фахову психологічну допомогу. ⚡️Найближчим часом в областях плануються виїзди наших фахівців у райони та громади, про що буде повідомлено додатково.