ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

  • 99

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

 

Повна назва документа державного планування: проєкт Програми економічного і соціального розвитку Нижньодуванської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Нижньодуванська селищна військова адміністрація.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Нижньодуванська селищна військова адміністрація оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Нижньодуванської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.

Ознайомитись з повним текстом Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна за посиланням https://nduvanska-gromada.gov.ua/news/1707738367/ , в розділі «Соціально-економічний розвиток» та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Пропозиції та зауваження до зазначеного документа просимо надавати до Нижньодуванської селищної військової адміністрації на е-mail:

nduvanka@loga.gov.ua  з темою листа «До заяви про визначення обсягу СЕО» та до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки протягом 10 днів з дня її оприлюднення.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.