Про квартирний облік Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області

Відділом з питань забезпечення соціальних та публічних послуг було проведено інвентаризацію особових справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку в Нижньодуванській селищній військовій адміністрації та мають право на отримання першочергового забезпечення житлом. Так, протягом 2023 року було придбано житло Кривошлик Анастасії Олександрівні, 28.03.2000 р.н., яка відповідно до розпорядження голови Сватівської райдержадміністрації №233 від 31.03.2009 має отримала статус дитини, позбавленої батьківського піклування.  На квартирному обліку виконавчого комітету Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області дівчина перебувала згідно до рішення виконкому № 42 від 08.09.2016.

Місцевим розпорядником субвенції було визначено Нижньодуванську селищну раду Сватівського району Луганської області. Керуючись п.14 Порядку та умов надання субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.05.2021 №615 дівчині було придбано 2-х кімнатну квартиру в м.Борзна Чернігівської області.

Крім того, було проведено інвентаризацію облікових справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, в тому числі вжито вичерпні заходи щодо встановлення їх місця перебування, а також отримання необхідних документів для оновлення особових справ.