Найбільше від війни страждають діти

  • 67

Фото без опису

👩‍👧‍👦 Найбільше від війни страждають діти. Повітряні тривоги, навчання у бомбосховищах, вибухи, переїзди у нові міста і втрата звичного кола спілкування – усе це дуже сильно впливає на дітей. І їхні реакції на такий стрес важко передбачити. Хтось стає надто емоційним, агресивним, хтось, навпаки, завмирає і замикається в собі. 

Як у таких випадках діяти батькам й опікунам,  знає не кожен.

Щоб допомогти дорослим давати раду зі складними почуттями дітей, ми створюємо у громадах Центри життєстійкості. Там батьки й опікуни разом із фахівцями можуть навчитися розпізнавати емоції дітей, підтримувати себе та їх у стресових ситуаціях, а також — разом долати виклики.

Фахівці Центрів проходять навчання від наших партнерів – фонду UNICEF Ukraine – за тренінговою програмою «Батьківство без стресу». А отже, зможуть надати професійну допомогу вашій родині.

Така підтримка є безкоштовною.

🔗 Щоби дізнатися, чи працює вже Центр життєстійкості у вашій громаді, переходьте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23555.html

ℹ️ Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоровʼя Ти як? Першої леді Олена Зеленська.