До уваги учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни!

  • 54

До уваги учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни!

 

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та подальшого працевлаштування ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ пропонує учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни навчання в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 

На вибір 95 професій та 365 освітніх програм, які розміщені на сайті Державного центру зайнятості.

 

Компенсація витрат на проїзд до місця навчання та у зворотньому напрямку, а також надання місця проживання на період навчання.

 

Фінансування професійного навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

Перелік ліцензованих професій:

https://bit.ly/3FJStzK

 

Реєстр освітніх програм:

https://bit.ly/3QFX4ZU

 

Перелік закладів освіти для проведення навчання:

https://bit.ly/3FK84PS

 

Звертайтеся за телефонами: 0505874302, 0999783630, 0663780527 або подайте онлайн - заявку на навчання на сайті ДЦЗ за посиланням: https://edveteran.dcz.gov.ua/ , вказавши Луганський обласний центр зайнятості бажаним для отримання направлення на навчання.

 

Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній: 098-875-48-95, 099-491-20-86 Також актуальна інформація за посиланням: для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz й для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

 

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

- телеграм-канал: t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk

- вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr

Фото без опису