Конкурс «Золотий фліпчарт» покликаний зібрати та розповісти історії боротьби громадського сектору в умовах війни, відзначити та мотивувати українців й надалі працювати задля перемоги України.

Номінація

МОЛОДІЖНА РАДА РОКУ

Голосуємо за Луганську обласну молодіжну раду!

Ця номінація покликана відзначити молодіжну раду, яка об’єднала навколо себе активну молодь задля реалізації волонтерських та інших ініціатив, спрямованих на пришвидшення перемоги України. Ми акцентуємо увагу на реалізованих молодіжних проектах та ініціативах, які допомагали військовим, ВПО, молоді та іншим, хто постраждав внаслідок війни.Фото без опису