Шановні батьки, діти яких зареєстровані в Нижньодуванській громаді! Якщо Ви маєте намір  оздоровити дитину, пропонуємо до Вашого відома інформацію щодо санаторію «Прикарпатський».

  • 27

Фото без опису

Шановні батьки, діти яких зареєстровані в Нижньодуванській громаді!
Якщо Ви маєте намір  оздоровити дитину, пропонуємо до Вашого відома інформацію щодо санаторію «Прикарпатський».
Дитячий санаторій «Прикарпатський» - це заклад оздоровлення та відпочинку для дітей підліткового та молодшого віку, який розташований у мальовничому містечку Яремче по вулиці Свободи, буд. 315.
Заклад «Прикарпатський» - це ідеальне місце для тих, хто прагне повноцінного відпочинку та попереднього оздоровлення. Він є надійним партнером у підтримці здоров’я Ваших дітей та їх фізичного розвитку.
У закладі створені всі умови для оздоровлення та активного відпочинку: басейн, тенісні корти, спортивні зали, альпіністська стінка та багато іншого. А для спокійного та комфортного перебування - усі номери забезпечені необхідними зручностями, зокрема, кондиціонерами та сучасними технічними засобами.
Санаторій безкоштовно приймає дітей у віці 6-14 років (до 15 років по клопотанню Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації) із захворюваннями органів дихання. Забезпечено п’ятиразове харчування. Термін перебування – 21 день. Заклад працює цілий рік, в освітній період організоване навчання дітей.
Батькам треба знати, що цей заклад не оздоровчій табір, а спеціалізований санаторій, тому для отримання путівки потрібно звернутися до педіатра або лікаря загальної практики сімейної медицини Центрів первинної медико- санітарної допомоги, з якими укладено декларацію на медичне обслуговування дитини.
Більш детальну інформацію щодо оздоровлення у вищезазначеному закладі, можна отримати за телефоном гарячої лінії гуманітарного штабу Нижньодуванської  селищної військової адміністрації :+380938150902