Артем Лисогор зустрівся з Предстоятелем автокефальної Української Православної Церкви Епіфанієм Зустріч очільника Луганщини із Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України відбулася сьогодні, 8 травня, у Митрополичому домі. До неї долучилися а

  • 28

Артем Лисогор зустрівся з Предстоятелем автокефальної Української Православної Церкви Епіфанієм

Зустріч очільника Луганщини із Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України відбулася сьогодні, 8 травня, у Митрополичому домі.

До неї долучилися архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій та заступниця голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська.

Під час спілкування йшлося про протистояння повномасштабній російській навалі на Луганщині, соціально-економічну ситуацію в регіоні та залучення допомоги нашій державі з боку світового співтовариства.

Окремо наголошено на систематичному порушенні основних прав і свобод людини на тимчасово окупованих територіях, зокрема й свободи віросповідання.

На завершення Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви привітав керівництво Луганщини зі Світлим Христовим Воскресінням та побажав їм наснаги й Божої допомоги у звільненні луганського краю від загарбників і його майбутньому відновленні.

У свою чергу, Артем Лисогор нагородив Предстоятеля почесною відзнакою "За розвиток регіону".Фото без описуФото без опису