У звільненому Невському допомагають із відновленням пошкодженого житла, в "лнр" для встановлення цифрового супутникового телебачення "руський мир" треба зателефонувати з дротового телефону, російські інвестори перенесли обіцянки щодо модернізації шах

  • 27

У звільненому Невському допомагають із відновленням пошкодженого житла, в "лнр" для встановлення цифрового супутникового телебачення "руський мир" треба зателефонувати з дротового телефону, російські інвестори перенесли обіцянки щодо модернізації шахт на наступний рік - зарплату вони не виплачують

"Біля Стельмахівки, у Серебрянському лісі та у Білогорівці росіяни спробували покращити тактичне положення, але були зупинені нашими оборонцями. Обстрілів з різних видів озброєння зазнали села поблизу лінії фронту. Зокрема, Невське - з мінометів, рективної та ствольної артилерії. По Макіївці, Куземівці, Стельмахівці окупанти поцілили з мінометів та ствольної артилерії", - повідомив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Як зазначив очільник Луганщини, місцева військова адміністрація допомагає у відновленні пошкоджених будинків громади. Так, учора завезли необхідні матеріали до чотирьох домогосподарств у Невському.

Також поліцейські посприяли доставці хліба та продуктових наборів до Макіївки.

Для встановлення цифрового супутникового телебачення "руський мир" треба зателефонувати з дротового телефону.

Про це повідомили у так званому "міністерстві цифрового розвитку лнр".

Там пропонують встановити згадану вище систему пільговикам.

Є декілька способів оформлення заявки. У прифронтових містах діє лише один - дзвінок з дротового телефону на "гарячу лінію". Бо мобільного зв'язку там немає. Є "мінцифра" і "руський мир".

Минуло майже три місяці, як шахту "Білоріченська" та допоміжні виробництва віддали у користування інвестору, не оголошуючи про торги.

За цей час новий власник пообіцяв лише провести випробування нового обладнання на одній з лав. Змонтують його у наступному році, після чого тестуватимуть для визначення рівня безпеки та можливості чи неможливості встановлення на інших підприємствах.

Борг по зарплаті там становить понад два місяці. Зменшувати заборгованість інвестор не поспішає.

Возможно, это изображение текст