Від сьогодні розпочинається перший етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд "Домопоги постраждалим внаслідок ДТП" (далі Фонд).

В рамках Тижня Фонд, який уже понад десять років опікається питаннями безпеки на дорогах, пропонує до перегляду фото та відео з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах.

Соціальні відеоролики "Безпечна країна очима дітей" створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт "Безпечна країна" та отримала статус соціальної реклами за висновком Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України.

Сьогодні пропонується до перегляду Відео «Твоя безпека — у твоїх руках».

Автори: Денис Баралов, Маргарита Костенко, учні 10 А класу школи І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м. Києва, І місце в номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Безпечна країна», 2023 р.