У «лнр» – надзвичайна ситуація через загибель врожаю, на форумі в Луганську розповіли як правильно подавати історію молоді, до звільнених Невського та Новолюбівки привезли продукти харчування

  • 23

У «лнр» – надзвичайна ситуація через загибель врожаю, на форумі в Луганську розповіли як правильно подавати історію молоді, до звільнених Невського та Новолюбівки привезли продукти харчування

«Підтримуємо наших громадян, які поки не наважилися на евакуацію попри складну безпекову ситуацію. Жителям Невського та Новолюбівки привезли хліб та продуктові набори. Лінія бойового зіткнення зовсім поруч. Ті ж самі села росіяни за учора обстріляли зі ствольної та з реактивної артилерії. Під вогонь ворога також потрапили Макіївка, де теж залишається місцеве населення, та Стельмахівка», – повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Противник намагався витіснити наші підрозділи із займаних позицій в районах Стельмахівки, Новоєгорівки, Андріївки і Невського.

Окупанти вчергове штурмували Серебрянське лісництво і Білогорівку.

У так званій «лнр» запроваджено режим надзвичайної ситуації через загибель посівів сільгоспкультур, яка сталася унаслідок травневих заморозків, коли у повітрі та на поверхні ґрунту було зафіксовано температуру від мінус 0,4 до мінус 5,9 градуса. Окупанти звітують по втрату від несприятливих погодних умов близько 7 % врожаю. Фермери скаржаться про значно більші втрати – тому й оголошено надзвичайну ситуацію.

У Луганську загарбники провели форум «Історія для майбутнього. руська весна». Його організували російське міністерство освіти і військово-історичне товариство. Під час заходу учасникам неодноразово наголошували на важливості не вивчати історію, а саме правильно її подавати підростаючому поколінню, роблячи це технологічно. Розповіли про єдину логіку безперервної російської історії, яка має закладатися в кожен переписаний під себе окупантами підручник.Возможно, это изображение текст «고마미240M6P 1 OM6P KOPOЛR AAHИЛA> LTA VA»