Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

  • 24
 Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

Шановним представникам Нижньодуванська територіальна громада

Ми, команда компанії Грузар, розпочинаємо соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям.

Ми пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам. Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Ми не беремо ніяких коштів з ветеранів та переселенців.

В цьому листі, ми звертаємось до колективу Нижньодуванська територіальна громада з проханням розмістити на офіційному сайті громади оголошення про соціальний проект з посиланням на сторінку Допомога переселенцям та ветеранам. На цій сторінці можна заповнити заявку на безкоштовну допомогу.

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Ми допомагаємо з 2022 року людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Та активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ. Інформацію про безкоштовну допомогу вже розмістили на сайтах багатьох ОВА та громадських організацій.

Приклади:
Словянська міська військова адміністрація
Кропивницька територіальна громада
Вільне Радіо

Увага!

Нижче я підготував для Вас текст новини. Можете скористатись цим текстом або використати будь-який інший на Ваш розсуд. Будемо вдячні за будь-яке поширення цієї ініціативи. Особливо якщо у Вашій громаді є багато громадян зі Сходу.


Текст новини можна скопіювати нижче:

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

У 2022-23 році у м. Києві та Київській області допомогою нашої громадської ініціативи уже скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету по посиланню:
https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:

+380 93 990 18 91 (10.00-18.00).

Контакти:

Руденко Михайло - організатор соціальної ініціативи та представник компанії Грузар.

Пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua

 

Михайло Руденко

Менеджер соціальних та громадських проектів

Сайт компанії: https://gruzar.com.ua/

Телефон: +380 93 990 18 91

Пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua