Нижньодуванською громадою Сватівського району Луганської області з початку року виплачено 85000 гривень на підтримку військовослужбовців-жителів громади та членів їх сімей

  • 31

Фото без опису

Нижньодуванською громадою Сватівського району Луганської області з початку року виплачено 85000 гривень на підтримку військовослужбовців-жителів громади та членів їх сімей.  Допомога виплачується в рамках Комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників АТО/ООС, учасників бойових дій, ветеранів війни та вшанування пам'яті загиблих на 2024 рік. Документ розроблений за ініціативою начальника Нижньодуванської селищної військової адміністрації Сергія Корощенка та діє впродовж 2024 року. На його реалізацію за цей час планується спрямувати 650 тисяч гривень з бюджету Нижньодуванської селищної військової адміністрації.  

Так, з початку року одноразову матеріальну допомогу отримали 3 родини учасників бойових дій, які зникли безвісті та члени сім’ї яких, приймаючи безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України,  потрапили в полон. Також допомогу отримали 7 мешканців Нижньодуванської територіальної громади, які стали на захист України після 24 лютого 2022 року.

 Прийом документів триває! З більш детальною інформацією щодо переліку осіб, які мають право на одноразову метеріальну допомогу, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Нижньодуванської селищної військової адміністрації за посиланням https://nduvanska-gromada.gov.ua/news/1710249450/. Також можна зателефонувати спеціалісту відділу з питань соціальних та публічних послуг Нижньодуванської селищної військової адміністрації за телефоном: 066 802 33 28.